הדברת מכרסמים

תוכן עניינים

הדברת מכרסמים

אצלנו במרכז להדברת מכרסמים תוכלו לקבל שירותי הדברה, הרחקה או לכידה של כל סוגי המכרסמים בהזמנה מיידית עד הבית. אנו מכירים את כל סוגי המכרסמים הנפוצים. אנו מספקים ללקוחותינו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר הכולל מחירים הוגנים בנוסף אנו דואגים לכך שכל לקוחותינו יהיו שבעי רצון מהשירות. הזמינו הדברת מכרסמים לפתרון כולל בבית או בחצר.

הדברת מכרסמים נחשבת מסובכת ללא סיוע של חברה מקצועית אשר תגיע עם המכשור המתאים להדברה של מכרסמים. אם הבחנתם במכרסמים בבית, הרי לא כדאי לקחת את הסיכון ולנסות לבצע הדברה לבד אלא להזמין מומחים בתחום. הזמנת מומחים בתחום תסייע להצלחת הפעולה.

צריכים שירותי הדברת מכרסמים? הגעתם לחברה המקצועית ביותר בתחום!
כל שירותי ההדברה תחת קורת גג אחת ✅
שימוש בציוד האיכותי והמתקדם ביותר ✅
מחירים הוגנים – הנחות מיוחדות ✅
אחריות בכתב בסיום כל הדברה ✅
שירות בפריסה ארצית ✅
חייגו אלינו עכשיו לייעוץ בחינם 077-231-0875 
עזרנו כבר לעשרות אלפי לקוחות בכל הארץ

הדברת מכרסמים

מחירון שירותי הדברת מכרסמים

השירות של המרכז להדברת מכרסמים הוא שירות בפריסה ארצית המוגש על ידי חברה ותיקה הפועלת כבר למעלה מעשור. הצוות שלנו מקצועי ועובר הכשרות מתאימות בתחום לפי תקן של המשרד לאיכות הסביבה. המחירים שלנו מתאימים לכל אחד ונוכל להתאים לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד. הדברת מכרסמים עושים רק עם חברה מקצועית.

שירותמחירמידע נוסף
הדברת עכברים במטבח של בית בכפר-סבא.₪670לקוח התקשר לאחר ששמע רעשי עכברים במטבח, לאחר ההדברה לא חזרו העכברים.
הדברת חולדה במחסן של מפעל בחולון.₪659הדברת החולדה בוצעה על ידי פיזור חומר הדברה בפינות המחסן.
הדברת עכברים בבית פרטי בצפת.₪650מדביר מקצועי  הגיע לבית לאחר קריאה לצורך הדברת עכברים בכל הבית.
הדברת מכרסמים בשטח בית ספר באשדוד.₪799ביצעו הדברה ממוקדת למכרסמים בשטח בית הספר בזמן שהילדים היו בחופשה.
הדברת חולדות בבית עסק במודיעין.₪750בית עסק ישן מצא מחילה של חולדות בשטח העסק, אנחנו הדברנו את כל החולדות וסתמנו את המחילה.

אילו סוגי מכרסמים ניתן למצוא כיום?

כיום ניתן למצוא מכרסמים רבים ולכן יש צורך בביצוע הדברת מכרסמים על ידי חברת הדברה מקצועית. מכרסמים שייכים למשפחת היונקים הם בעלי מבנה שיניים ייחודי הכולל ארבע שיניים – שתיים עליונות ושתיים תחתונות אשר מתארכות לאורך הזמן. במטרה למנוע מהשיניים לצמוח בצורה שאינה פרופורציונלית הם מכרסמים סוגים שונים של חפצים. 

אילו מכרסמים ניתן למצוא כיום?

חולדות: חולדות נחשבות לחיות חכמות במיוחד ונחנו בחושים מפותחים במיוחד. ברוב המקרים המולדות מסתתרות בביוב או בגגות רעפים. הגוף של החולדות כולל חיידקים רבים אותם הן מעבירות לבני אדם ולכן יש חשיבות רבה לבצע הדברה של מכרסמים.

עכברים: עכברים נחשבים קטנים יותר בהשוואה לחולדות. ברוב המקרים ניתן למצוא את העכברים משוטטים במקומות שונים כמו מטבחים או עליית הגג. בדומה לחולדות, גם עכברים יכולים להעביר מחלות שונות ולכן חשוב יותר לבצע הדברה מקצועית.

חולד: מכרסם זה ניתן לראות במחילות אשר חפר לעצמו הגורמות להרס הקרקע. בדומה לעכברים וחולדות גם החולד גורם לשורה ארוכה של נזקים ולכן חשוב ביותר לבצע הדברה על מנת להרחיקו מהמקום.

איך מבצעים הדברת מכרסמים בבית?

נתקלתם במכרסמים בבית וברצונכם לבצע הדברת מכרסמים? חשוב ביותר להבין כי ישנן שיטות שונות הנחשבות יעילות. בשנים האחרונות מקובל יותר לנקוט בשיטה הומנית לפיה לא גורמים להרג של המכרסמים אלא מבצעים לכידה ומשחררים אותם בטבע במקום להרוג אותם.

שימוש באמצעי לכידה: ניתן לעשות שימוש באמצעי לכידה שונים כמו למשל מלכודת קפיץ, מלכודת דבק או מלכודת חשמלית. חשוב ביותר לא לנסות ולבצע את הלכידה לבד אלא להשאיר את הלכידה לידי בעל מקצוע מומחה בתחום. רק בעל מקצוע מומחה בתחום יבצע את הלכידה על הצד הטוב ביותר וכך תהיה לכם אפשרות לדעת כי אכן בוצעה לכידה.

לכידה באמצעות כלוב: בניגוד לאמצעים אשר הזכרנו קודם לכן, לכידה באמצעות כלוב לא גורמת להרג של המכרסמים וניתן לשחרר אותם בטבע וכך גם שימוש בהדברה אלקטרונית שבה משמיעים רעשים הגורמים להסתלקות המכרסמים. גם במקרה הזה, חשוב ביותר להשאיר את עבודת הלכידה לידי מומחים בתחום.

הדברת מכרסמים באמצעות רעל- מה חשוב לדעת?

הדברת מכרסמים יכולה להתבצע באמצעות שימוש ברעל, בייחוד כאשר המכרסמים נמצאים בחוץ בשטח הפתוח. בישראל ניתן למצוא מכרסמים שונים אשר להם כושר התרבות גבוה ולכן אם הבחנתם בהם, חשוב ביותר לנקוט בפעולת הדברה. שימו לב, אם לא תזמינו חברת הדברה בהקדם האפשרי, הרי המכרסמים צפויים להגדיל את הגודל שלהם ותוכלו להבחין ברמת נגיעות גבוהה, דבר אשר יקשה עליהם לבצע הדברה לבד. 

מכרסמים נושאים מחלות רבות ולכן אחת השיטות לבצע הדברה היא באמצעות שימוש ברעל וכדאי לדעת כמה דברים לגבי שיטת ההדברה:

פיזור רעלים בתיבת האכלה: כאשר מדבירים מחליטים על פיזור רעלים לצורך לכידת מכרסמים, הם יבחרו להניח את הרעל בתוך תיבת האכלה רחוק מילדים ובעלי חיים נוספים.

בחירת פיתיון מתאים: בתוך תיבת האכלה המדבירים יפזרו פיתיון מתאים אשר יגרום להגעה של המכרסמים לתיבת האכלה.

פינוי פגרים: לעיתים יש מצב ובו המכרסמים מבחינים במכרסמים אחרים אשר מצאו את מותם ובוחרים לברוח מהאזור ואז עשויים למצוא פגרים. פינוי פגרים זה שירות הניתן על ידי חברת הדברה מקצועית.

שאלות נפוצות

הזמנת שירותי הדברת מכרסמים אפשרית 24 שעות ביממה, אך חשוב לזכור שהזמנה בשעות הלילה תייקר את השירות.

את כל שירותי המרכז להדברת עכברים ניתן לקבל החל מחצי שעה מרגע שנפתחת קריאה במוקד.

מזמינים עוד היום מדביר של המרכז להדברת עכברים ונפטרים מהחולדות.

הדברת עכברים

לפרטים

הדברת חולדות

לפרטים
השאירו פרטים ונחזור בהקדם
או
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-804-5161

לקוחות ממליצים
מאמרים אחרונים
תנו לנו לייק
התייעצו עם המומחים שלנו

חייגו כעת: 077-804-5161

למה להסתבך? צור קשר עם מומחה עוד היום